Fethiye – Balık Hali

Fethiye’deki balık hali etrafındaki restoranlarla bütünleşik olarak çalışıyor. Halde yan yana dizili tezgahlardan dilediğiniz balığı, deniz ürününü alarak etraftaki restoranlardan beğendiğiniz birine girip dilediğiniz gibi yaptırabilirsiniz. Salatası, ekmeği, ve restoranına göre değişen diğer ekleri ile beraber bu hizmetin bedeli 4 veya 5 YTL (Haziran 2008 itibari ile).

Fethiye Balık Hali
Fethiye Balık Hali.

Fethiye Balık Hali
Balık Halinde balık pişirme servisi yapan restoranlardan birinin servis menüsü.

Barbun
Halden alınıp pişirilmiş barbun balığı…

Adres: Fethiye Balık Hali

Tags:

3 Responses to “Fethiye – Balık Hali”

 1. asortik krep dedi ki:

  Hepside milleti nasıl kazıklayayım derdinde ,serviste sıfır.Ben uzun süredir gitmiyorum.

 2. bidoluhayat dedi ki:

  ben geçtiğimiz hafta gittim ve çok beğendim. tatil beldesi için fiyatlar oldukça uygun, hisarönü’nde bu fiyata saçma sapan hint, çin yemekleri yiyorsun, burası en azından ağız tadımıza uygun. Garsonumuz da benim bugüne kadar gördüğüm en düzgün adamdı. Balıkları çok güzel pişirdiler, mezeleri de çok beğendik. ölüdeniz, hisarönü ya da fethiye’ye tatile gidenler için 1 akşam yemeği yenilmesi gereken bir yer.
  Buralara benzer restaurantlar başka bir yerde yok mu, vardır mutlaka ama ben hem ortamı hem lezzetini hem de servisi çok beğendim. Ortalamanın üstü yerler kesinlikle… Balık pişirme halen 5 TL.

 3. tolga atamtürk dedi ki:

  abi benim gördügüm en cana yakın insanlar balık pazrında param yok de yeme k yediriler hele bir recep abi var tek tutarım onu balıkları sahane kızartır.

Leave a Reply